Organizacja wyjazdów oraz imprez motywacyjnych, integracyjnych i nagrodowych

Zorganizujemy każdy wyjazd krajowy i zagraniczny o charakterze motywacyjnym, integracyjnym lub nagrodowym, dla dowolnej liczby osób i w dowolnym zakątku Polski lub świata. Możemy przygotować imprezę w oparciu o każdy oczekiwany rodzaj transportu w tym również samoloty czarterowe lub statki pełnomorskie (promy), komfortowe autokary, czy nawet specjalny pociąg (w tym również parowy pociąg “retro”).

Specjalizujemy się w organizacji egzotycznych wyjazdów typu: safari w Kenii, wycieczki objazdowe po Chinach, Japonii, Australii, Indiach, Tajlandii, wyprawy typu “adventure” do Amazonii, za koło podbiegunowe na obserwację wielorybów i orek. Organizacja tego rodzaju imprez coraz częściej staje się elementem wynagradzania pracowników stosowanym przez firmy – badania naukowe pokazują, że “wdzięczność” i pamięć pracownika nagrodzonego atrakcyjną wycieczką, trwa dłużej niż w przypadku tradycyjnej premii pieniężnej.

Dla grup pracowniczych, zarządów, rad nadzorczych chętnie zorganizujemy wyjazd powiązany z naradą lub delikatnymi rozmowami handlowymi. Doświadczenia zachodnie wykazały ponad wszystko, że łatwiej prowadzi się trudne rozmowy, negocjacje na polu golfowym, żaglówce, w kajaku czy na przejażdżce konnej lub rowerowej. Chętnie zorganizujemy weekendowe wypady dla liderów, kierownictw Państwa firm połączone z nauką gry w golfa, jazdy konnej, żeglowania itp. To wcześniej, czy później na pewno się przyda.

Na poligonie wojskowym w Biedrusku pod Poznaniem lub w polskich górach, albo innym egzotycznym zakątku świata, chętnie zorganizujemy specjalne imprezy pracownicze o charakterze “szkoły przetrwania” pozwalające zbadać zachowanie i cechy charakteru pracowników w warunkach sytuacji ekstremalnych.